درباره ما

شرکت‌ حمل و نقل اصفهان بار تهران، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات حمل و نقل داخلی در ایران، توانسته با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با دسترسی به شبکه‌ی  گسترده ناوگان حمل و نقل جاده ای و همچنین نمایندگی های فعال در سطح کشور، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی مشتریان فراهم سازد.
 
مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای حمل بار در ابعاد و اوزان مختلف، با هزینه مناسب و در اسرع وقت می باشد.
 
خانواده‌ی بزرگ مشتریان این شرکت‌ را، مجموعه‌ی سازمانها و ارگانهای دولتی،کسبه و تجار بازار، کارخانه داران و تولید کنندگان داخلی، بازرگانان و واردکنندگان انواع کالاهای خارجی و همچنین خریداران جزء در سراسر ایران عزیز تشکیل می‌دهند. چه آن که تعداد اعضای این خانواده‌ی بزرگ طی سال‌های مختلف فعالیت این گروه، رشد بسیار چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.
 
شرکت‌ حمل و نقل اصفهان بار تهران برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌اکنون بالغ بر 100 نفر از مدیران و  نیروی انسانی متخصص و کارساز را در خود جای داده است.

 

 

مهمترین فعالیت های اصفهان بار تهران

خرده بار-ارایه‌ی خدمات حمل كالاهاي تجاري به صورت جزئی
عمده بار-خدمات حمل دربستی بار
حمل كالاهاي سنگين، فوق سنگين و ترافيكي
حمل لوازم صنعتي

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر اصفهان بار تهران

 شرکت‌ حمل و نقل اصفهان بار تهران با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه حمل بار، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.
نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خشنودی مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی و پیگیری بار و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های این شرکت‌ باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی سیستم حمل و نقل جاده ای به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان اصفهان بار تهران بوده است.

 

 

 

JoomShaper